Cariere

Asistent magazin online (in CAMPINA)

Cerinte:
• Studii medii
• Cunostinte Microsoft Word si Excel
• Bune abilitati de comunicare
• Persoana dispusa sa invete, cu capacitatea de a asimila usor informatii noi si de a le prezenta intr-o maniera clara si completa
• Persoana harnica, careia sa-i placa sa isi faca treaba bine si la timp
• AVANTAJ - experienta in vanzari, marketing, call center

Responsabilitati:
- Confirmarea telefonica a comenzilor venite pe site si oferirea informatiilor cu privire la promotiile de care clientii beneficiaza si a termenului de livrare
- Pregatirea comenzilor pentru livrare (selectare produse, impachetare, etichetare, manipulare produse etc)
- Respectarea politicii companiei in relatia cu clientii si furnizorii
- Raportarea lunara a activitatii in conformitate cu cerintele companiei

Beneficii:
• Program part time (4 ore/zi, 8.00 – 12.00) cu posibilitatea trecerii la program full time (8 ore/zi, 8.00 – 16.00)
• Salariul fix lunar la care se adauga bonusuri, in functie de indeplinirea obiectivelor
• Mediu de lucru placut si tineresc
• Sediul se afla in Campina, in apropierea Scolii Centrale
• Seriozitate (salariul si bonusurile se acorda fara intarzieri… de fiecare data!)

Asteptam CV-urile dvs. pe adresa de email: contact@smartbrands.ro .

Va multumim pentru interes!
Comanda, plata, retur
Comanda si plata
Garantie si retur
Formular de retur
Termeni si Conditii
Utilizarea Site-ului
Regulamentul Promotiilor
Termeni si conditii
Asistenta CLIENTI
Contacteaza-ne
Cariere
ANPC
* Pozele si informatiile prezentate au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.
SmartBrands.ro nu poate garanta si nu isi poate asuma raspunderea ca informatiile prezentate pe site sunt corecte, complete sau actualizate, iar serviciile oferite prin acest site sunt accesibile, neintrerupte si fara erori.
Preturile, ofertele, specificatiile si imaginile pot fi schimbate fara o notificare prealabila.
Informatiile/datele tehnice care pot suferi modificari de la momentul primirii comenzii online pana la trimiterea ei, sunt comunicate clientilor in momentul confirmarii comenzii.
Preturile sunt pe bucata si includ TVA.